24 lipca 2024

podkowa98.pl

Motocykle to nasza pasja

Stabilniejsza praca silnika i mniejsze spalanie z dodatkiem do paliwa

Czy wiesz, że istnieje stosunkowo tani i jednocześnie prosty sposób na to, aby poprawić jakość tankowanego paliwa i jednocześnie zadbać o kondycję układu paliwowego? Co więcej, ten sam sposób ułatwia uruchomienie pojazdu w niskich temperaturach, a nawet jest w stanie poprawić osiągi silnika. O jakim sposobie mowa?

Przetestuj dodatek do paliwa

Chodzi oczywiście o innowacyjny dodatek do paliwa, który występuje także pod nazwą uszlachetniacza do paliwa. Preparaty tego typu można znaleźć między innymi w ofercie firmy Ceramizer, która specjalizuje się w produkcji środków do regeneracji silnika. Wspomniany dodatek do paliwa jest ukierunkowany na oczyszczanie całego układu zasilania paliwem. Oprócz czyszczenia wtryskiwaczy, zakres jego działania obejmuje usuwanie osadów z denek tłoków i grzybków zaworów, a także eliminację nagaru z komory spalania. Tak kompleksowe oczyszczanie jednostki napędowej sprawia, że cały mechanizm działa wydajniej, a układ paliwowy jest narażony na usterki w znacznie mniejszym stopniu.

Zużycie paliwa na optymalnym poziomie i inne korzyści

Układ paliwowy, do którego zaaplikujemy dodatek do paliwa, staje się znacznie bardziej wytrzymały. Czyszczenie silnika, które jest jednym z efektów stosowania dodatku oraz znaczna poprawa jakości tankowanego paliwa, sprawiają, że rozruch silnika staje się łatwiejszy. Różnica jest dostrzegalna zwłaszcza zimą, przy niskich temperaturach, gdy niektóre silniki po prostu odmawiają współpracy. Dla kierowców bardzo ważne jest również to, że dzięki preparatowi pojazd zużywa mniej paliwa. Można liczyć także na bardziej stabilną pracę silnika, a nawet na pewne korzyści dla środowiska naturalnego. Dodatek do paliwa redukuje poziom zanieczyszczeń, które są emitowane wraz ze spalinami.

Stosowanie dodatku do paliwa

Prostota stosowania jest kolejnym atutem dodatku do paliwa. Polega ono jedynie na zaaplikowaniu preparatu do zbiornika paliwa przed tankowaniem. Następnie kierowca powinien uzupełnić zbiornik paliwem. Procedura jest identyczna w przypadku silników benzynowych oraz w pojazdach zasilanych olejem napędowym. Uszlachetniacz do paliwa zachowuje swoje właściwości do momentu pokonania dystansu około 10 000 km.

Preparat dla każdego

Nie ma znaczenia to, czy posiadasz samochód z silnikiem diesla, czy jesteś zwolennikiem silników benzynowych. Dodatek do paliwa działa w każdym przypadku. Oprócz kierowców samochodów osobowych, śmiało mogą sięgać po niego motocykliści, kierowcy ciężarówek, ciągników rolniczych oraz użytkownicy innych maszyn rolniczych i przemysłowych.

Copyright © All rights reserved.