25 maja 2024

podkowa98.pl

Motocykle to nasza pasja

Czy motocykle BMW są warte swoich pieniędzy?

BMW może być najbardziej znane z luksusowych samochodów, ale zaczęło jako producent silników lotniczych w 1916 roku – mniej więcej w tym samym czasie, gdy trwała pierwsza wojna światowa.

Pierwszy motocykl BMW wyjechał na ulice w 1923 roku i był wyposażony w silnik typu boxer, który jest używany w motocyklach do dziś. Niemiecki producent produkuje obecnie wiele różnych modeli motocykli, od Street, przez Touring, po Roadstery… ale czy są one warte swojej ceny?

Motocykle BMW są warte pieniędzy ze względu na ich zaawansowane technologicznie funkcje, komfortową ergonomię jazdy, smukłą konstrukcję, solidną jakość wykonania. Jazda motocyklem BMW jest wyjątkowym przeżyciem dzięki ich wysokowydajnym silnikom i doskonałemu zawieszeniu na ulicy i w terenie. Swoją drogą niedawno został wydany nowy motocykl sportowy BMW-G310RR. Poznaj jego specyfikację w linku!

Dlaczego motocykle BMW są warte pieniędzy:

Jak większość rzeczy w życiu, dostajesz to, za co płacisz – i to dotyczy również motocykli. BMW są drogie w zakupie w stosunku do np. motocykli japońskich, ponieważ tożsamość ich marki jest głęboko zakorzeniona w ekskluzywności i luksusie, co oznacza, że ich motocykle są zbudowane w wysokim standardzie, mają najnowszą technologię i używają wysokiej jakości części i materiałów. Ich motocykle są zazwyczaj wyposażone w szeroką gamę najnowocześniejszych funkcji, które zwiększają bezpieczeństwo, komfort i wygodę, w tym:

  • Automatyczne podgrzewane chwyty
  • Cruise Control
  • Side View Assist (wskaźnik ostrzegający o martwym polu)
  • Komputer pokładowy
  • Kolorowy ekran TFT
  • Systemy nawigacji i komunikacji

Są one również niezaprzeczalnie piękne. Jeśli chcesz zwracać na siebie uwagę za każdym razem, gdy wybierasz się na przejażdżkę, możesz być pewien, że te modele to zapewnią. Nawet bardziej praktyczne opcje mają elegancki, sportowy wygląd, którego inne marki nie są w stanie odtworzyć.

Motocykle BMW są chwalone za wysoki poziom komfortu; indywidualne konfiguracje pozwalają na uzyskanie idealnej wysokości siedziska i pozycji jazdy poprzez dostosowanie wysokości kierownicy i siedziska do rozmiaru ciała. Motocykle te są również znane z tego, że oferują mnóstwo mocy i momentu obrotowego.

Wielu entuzjastów BMW powie, że nie wyobraża sobie jazdy na czymkolwiek innym, po prostu dlatego, że motocykle są tak dobre. Warto zauważyć, że chociaż niektóre elementy silnika są produkowane w Austrii, Chinach i na Tajwanie, większość produkcji i montażu odbywa się w Berlinie, w fabryce BMW Motorrad – dzięki temu jakość wykonania jest na wysokim poziomie.

Copyright © All rights reserved.