13 czerwca 2024

podkowa98.pl

Motocykle to nasza pasja

Motocykl Kawasaki Z 650 w nowej odsłonie

Producent motoru Kawasaki Z 650 postanowił wydać na świat ulepszoną wersję maszyny. Zaledwie trzy lata temu światło dziennie ujrzał nowy model Kawasaki – Z 650. Już dziś, na Wiosnę 2021 roku, producent przygotował nowy design tego modelu motocyklu. Delikatne odświeżenie maszyny, nowy lifting może wzbudzić spore emocje wśród miłośników pojazdów jednośladowych.

Interesującym faktem jest, że w ciągu tych trzech lat model Kawasaki Z 650 kupiło aż 37 250 kierowców. Jak donosi Microsoft News Kawasaki liczy na ponowną sprzedaż tego samego modelu ale z ulepszonym designem. Producent wychodzi z założenia, że współcześnie zabawki szybko się nudzą i należy je wymieniać coraz wcześniej. Zatem co szkodzi zrobić ładniejszą wersję dobrze sprzedającego się motoru?

Kawasaki jednak nie ma na myśli tylko drobnych niuansów wglądowych pojazdu. Zmieniły się reflektory na Led-ach, wyświetlacz TFT, możliwość przełączenia kokpitu na Bluetooth, który można sterować smartfonem. Przydatna rzecz dla osób, które lubią otrzymywać wskazówki nawigacyjne podczas jazdy motorem. Kluczowym elementem w Kawasaki Z 650 jest brak możliwości połączeń i wysyłania smsa podczas jazdy, co najwyżej kierowca może odebrać telefon.

Może Cię również zainteresować: Zlot motocyklistów na Pomorzu – poznawaj ludzi o identycznych zainteresowaniach na jednym ze zlotów motocyklistów.

Najważniejsze jest jednak to, że wszystkie wymienione elementy są czytelne i przejrzyste. Kierowca nie będzie musiał się wysilać aby odnaleźć potrzebne mu opcje podczas kierowania motorem. wyświetlacz TFT proponuje informacje o: prędkości, obrotach, zużyciu paliwa, dystansu do najbliższego tankowania motoru, średnią prędkość a nawet napięcie akumulatora i temperaturę silnika. Wszystko to w calach bezpieczeństwa kierowcy. Na Wiosnę rusza sezon na wyprawy motorowe, dlatego Kawasaki proponuje tak dużą liczbę opcji do sprawdzenia. Z roku na rok liczba wypadków przytłacza społeczeństwo, takie zabiegi ulepszające wyświetlacze, mają spowodować poczucie większego bezpieczeństwa podczas jazdy na motorze.

Copyright © All rights reserved.